صفحه 3 از 4 1234
نمایش نتایج: از 101 به 150 از 178

موضوع: ...آیا ما اشتباه کردیم؟؟...

23328
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ...آیا ما اشتباه کردیم؟؟...

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    راستش قبلنا اگه اینطور اتفاقی پیش میومد که کم و بیش هم پیش اومده بود اسم .اینقدر سرد برخورد میکردم که طرف دور میشد

ولی این دختره یه جوریه انگار چند ساله میشناسمش

از اونور به خودم میگم دختره 10 سال ازت کوچیکتره .اصن مگه میشه ولو ازدواج با این تفاوت سنی

پس نظرتون ازدواجه نه حس های برادری و در چهارچوب شغل

بله میشه تفاوت سنی زیادی نیست میشه چرا که نه ( درصورت اتفاق علایق و......)
    هرچند من موافقم دختر باید حداقل تا لیسانس تحصیل کنه بعد ازدواج
    نه به صرف کسب مدرک بلکه به خاطر بلوغ کامل تر در فکر و .....
    درسته میگن دختر خانم ها چند سال بیشتر از سنشون میفهمن و بنابر این میتونن با سن کم مزدوج بشن اما امروزه چیزی که باعث پیشرفت فکری خانم ها میشه از وجود خودشون نیست بلکه اجتماع و جو جامعه هست ( دیدن انتخاب کردن خواستن ) پس یک دختر باسن کم هنوز اونقدر تکمیل نیست که برای ازدواج تصمیم بگیره و بعد در آینده به واسطه قاعده ( دیدن انتخاب کردن خواستن )
    از تصمیمش پشیمون نشه

2. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    پس نظرتون ازدواجه نه حس های برادری و در چهارچوب شغل

بله میشه تفاوت سنی زیادی نیست میشه چرا که نه ( درصورت اتفاق علایق و......)
    هرچند من موافقم دختر باید حداقل تا لیسانس تحصیل کنه بعد ازدواج
    نه به صرف کسب مدرک بلکه به خاطر بلوغ کامل تر در فکر و .....
    درسته میگن دختر خانم ها چند سال بیشتر از سنشون میفهمن و بنابر این میتونن با سن کم مزدوج بشن اما امروزه چیزی که باعث پیشرفت فکری خانم ها میشه از وجود خودشون نیست بلکه اجتماع و جو جامعه هست ( دیدن انتخاب کردن خواستن ) پس یک دختر باسن کم هنوز اونقدر تکمیل نیست که برای ازدواج تصمیم بگیره و بعد در آینده به واسطه قاعده ( دیدن انتخاب کردن خواستن )
    از تصمیمش پشیمون نشه
    راستش کلان نمیدونم فازم چیه

این دختر از نظر سطح زندگی و اجتماعی از ما پایین تره

از اونور انگار دوست دارم این دختر دور و برم باشه و تو زندگیم باشه ولی نمیدونم به چه عنوان

3. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

چجوری متوجه شدید منو دوست داره؟؟

یعنی اینقدر سریع؟؟ هنوز یکماه نرسیده آشنایی ما
    با توجه به سن ایشون و شناخت از روحیه خانمها میگم برایند رفتارای ایشون مشخص میکنه که شما رو دوست داره

اما فقط دوست داشتن ایشون که کافی نیست!!
    ایا شمام دوستش دارین؟!

اگه ذره ای تعلق یا محبت نسبت بهش احساس نمیکنین پس اگه کلا این مراوده تموم بشه خیلی بهتره
    و اما اگه شمام نسبت بهش احساس دارین ولو کوچک و جزیی باشه بازم امید هست که طی زمان و ادامه رابطه این احساستون پررنگتر بشه
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

4. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

از اونور انگار دوست دارم این دختر دور و برم باشه و تو زندگیم باشه ولی نمیدونم به چه عنوان
    اگه واقعا حس میکنین که سطح زندگی و فرهنگ اجتماعیش پایینه پس هرچی زودتر بیخیالش شین بهتره

یه کیس مشابه اخیرا به پستم خورد
    متاسفانه بهش ترحم کردم و تحویلش گرفتم الان مث کنه چسبیده و بااینکه از همه طرف بلاکش کردم هر روز از یه خط جدید زنگ میزنه یا پیامک میده و به طرز فجیعی التماس میکنه
    با فامیلمون که روانشناسه مشورت کردم و حالات اینو گفتم ایشون راهکار داد اما متاسفانه بر این جانور موثر نبود!

چندوقت پیش هم مامور گاز سه پیچم شد!
    به اون حتی ترحم هم نکرده بودم فقط واسه کار اداری رفته بودم و چند کلام باهاش حرف زدم و تا همین الانم میس کالهاشو با علامت بلاک میبینم و حتی از سامانه ۱۹۴ به من زنگ زده بود خواهش تمنا میکرد!!

من دوست ندارم این جمله رو بگم اما به افراد فرودست اصلا نباس محل گذاشت چون همه چیزو غلو شده برداشت میکنن!!

البته اینا رو با پیش فرض اینکه سطح مادی ایشون پایین هست نوشتم
    اما اگه منظورتون اینه که از شما پایینتره اما بهرحال متوسط رو به بالاست که پس هیچ مشکلی نیست و فقط همون بحث احساسیش مطرحه که در پست قبلی توضیح دادم
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

5. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام مجدد

سام گرامی مهم ترین معیار در مزدوج شدن برای هر یک از کیس ها خود آگاهی هست ! یعنی ابتدا خودت رو بشناس عواطف علایقت رو بشناس پس از خود آگاهی دنبال کیس مورد نظر باش

برای مثال استاندارد های شما برای ازدواج به ترتیب زیر عبارت میشه
    سن ( ۲۵ تا ۳۰ ) سطح مالی ( متوسط به بالا ) شمایل ( بسیار زیبا ) تحصیلات ( فوق لیسانس به بالا )

خب الان شما یک خودآگاهی داری و باید در بستر اجتماع و....دنبال کیس مد نظر باشی دراین بین به خاطر تعاملات شغلی و اجتماعی ممکنه ایجاد دوستی کنی و دوستی شما همون طور که توی اولین پست گفتم ممکنه در چهار چوب های 1 تفریطی 2 افراطی 3 اعتدالی باشه اینجاست که سام عزیز دچار سر در گمی میشه ( عشق / ازدواج / حس زود گذر ؟) ! و نمیدونه باید چیکار کنه ؟

بهترین فاکتوری که اینجا به کمکت میاد خود آگاهی که اون بالا مثال زدم به استاندارد هات رجوع میکنی میبینی چند درصد با این دختر خانم هماهنگه ! آیا میتونی به خاطر ایشون به فکر حرف مردم نباشی به فکر سن و سال نباشی اگر پاسخ بله بود
    سام عاشق شده و باید مسئله رو جدی تر ببینه اگرم نه بدونه این دختر خانم فقط مثل همون دوستای عمومیه سابق هست منتها به خاطر یه ویژگی منحصر مثل ( کاریزمای صحبت ) فقط یکم جلب توجه کرده همین ! ( وبرای همینه که میخواد دختره دور برش باشه اما چراشو نمیدونه )

پس سام عزیز باید رفتن به رستوران و .......رو به روابط عمومی تر و فارغ از جو احساسی اطلاق کنه .
    ویرایش توسط Saltanat : 02-12-2020 در ساعت 09:52 PM

6. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    با توجه به سن ایشون و شناخت از روحیه خانمها میگم برایند رفتارای ایشون مشخص میکنه که شما رو دوست داره

ایا شمام دوستش دارین؟!

اگه ذره ای تعلق یا محبت نسبت بهش احساس نمیکنین پس اگه کلا این مراوده تموم بشه خیلی بهتره
    و اما اگه شمام نسبت بهش احساس دارین ولو کوچک و جزیی باشه بازم امید هست که طی زمان و ادامه رابطه این احساستون پررنگتر بشه
    =====
    ======

اینو لطفا برام کاملا باز کنید

7. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ایا شمام دوستش دارین؟!

راستش ازش بدم نمیاد.دختر مهربونیه .خوش اخلاق و خنده رو .خوشگله ولی خب

8. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اگه واقعا حس میکنین که سطح زندگی و فرهنگ اجتماعیش پایینه پس هرچی زودتر بیخیالش شین بهتره

متاسفانه بهش ترحم کردم و تحویلش گرفتم الان مث کنه چسبیده و بااینکه از همه طرف بلاکش کردم هر روز از یه خط جدید زنگ میزنه یا پیامک میده و به طرز فجیعی التماس میکنه
    با فامیلمون که روانشناسه مشورت کردم و حالات اینو گفتم ایشون راهکار داد اما متاسفانه بر این جانور موثر نبود!

به اون حتی ترحم هم نکرده بودم فقط واسه کار اداری رفته بودم و چند کلام باهاش حرف زدم و تا همین الانم میس کالهاشو با علامت بلاک میبینم و حتی از سامانه ۱۹۴ به من زنگ زده بود خواهش تمنا میکرد!!

من دوست ندارم این جمله رو بگم اما به افراد فرودست اصلا نباس محل گذاشت چون همه چیزو غلو شده برداشت میکنن!!

اما اگه منظورتون اینه که از شما پایینتره اما بهرحال متوسط رو به بالاست که پس هیچ مشکلی نیست و فقط همون بحث احساسیش مطرحه که در پست قبلی توضیح دادم
    اینطوری حس میکنم که سطح مالی زندگیشون از ما پایین تره ولی متوسط هستش ما زیادی اشرافی هستیم شاید

مثلا باباش 2 تا زن گرفته .البته اینو درباره باباش خودش گفت بدون اینکه من حتی ازش بپرسم نمیدونم دلیلش چیه .یا مثلا در مورد شوهر خواهرش که شغلش چیه

9. بالا | پست 109

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نمیدونم شاید چون اولین دختر زندگیمه برام جذابه

نمیخوام احساسی تصمیم بگیرم و اینکه 10 سال فاصله سنی

10. بالا | پست 110

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام مجدد

سام گرامی مهم ترین معیار در مزدوج شدن برای هر یک از کیس ها خود آگاهی هست ! یعنی ابتدا خودت رو بشناس عواطف علایقت رو بشناس پس از خود آگاهی دنبال کیس مورد نظر باش

برای مثال استاندارد های شما برای ازدواج به ترتیب زیر عبارت میشه
    سن ( ۲۵ تا ۳۰ ) سطح مالی ( متوسط به بالا ) شمایل ( بسیار زیبا ) تحصیلات ( فوق لیسانس به بالا )

خب الان شما یک خودآگاهی داری و باید در بستر اجتماع و....دنبال کیس مد نظر باشی دراین بین به خاطر تعاملات شغلی و اجتماعی ممکنه ایجاد دوستی کنی و دوستی شما همون طور که توی اولین پست گفتم ممکنه در چهار چوب های 1 تفریطی 2 افراطی 3 اعتدالی باشه اینجاست که سام عزیز دچار سر در گمی میشه ( عشق / ازدواج / حس زود گذر ؟) ! و نمیدونه باید چیکار کنه ؟

بهترین فاکتوری که اینجا به کمکت میاد خود آگاهی که اون بالا مثال زدم به استاندارد هات رجوع میکنی میبینی چند درصد با این دختر خانم هماهنگه ! آیا میتونی به خاطر ایشون به فکر حرف مردم نباشی به فکر سن و سال نباشی اگر پاسخ بله بود
    سام عاشق شده و باید مسئله رو جدی تر ببینه اگرم نه بدونه این دختر خانم فقط مثل همون دوستای عمومیه سابق هست منتها به خاطر یه ویژگی منحصر مثل ( کاریزمای صحبت ) فقط یکم جلب توجه کرده همین ! ( وبرای همینه که میخواد دختره دور برش باشه اما چراشو نمیدونه )

پس سام عزیز باید رفتن به رستوران و .......رو به روابط عمومی تر و فارغ از جو احساسی اطلاق کنه .
    قطعا عاشق نشدم
    ولی از این دختره بدم نمیاد

البته شاید چون اولین دختر زندگیمه اینطوریم

ولی من هنوز شک دارم حرف شماها درست باشه که منو دوست داره .واسم خیلی قابل تعجبه.راستش تاحالا هیچ دختری نیومده طرفم که دوستم داشته باشه و الان که شما و خانم دلواپس و خانم لیلا گفتید هی دارم فکر میکنم من چیکار کردم که این دختر بهم علاقه مند شده یا اصلا از چی من خوشش اومده

11. بالا | پست 111

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بعد یه چیزی که برام عجیبه
    من قبلا هم همکار خانم داشتم
    حتی قبل این خانم 2 تا همکار دیگه داشتم که به دلایلی از ما جدا شدند

یا حتی تو تیمم 7 تا همکار خانم دارم که اکثرا همسن و سالم هستند

ولی با هیچکدوم اندازه این دختر خودمونی نشدم اونم به این زودی کمتر 1 ماه

12. بالا | پست 112

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

قطعا عاشق نشدم

ولی من هنوز شک دارم حرف شماها درست باشه که منو دوست داره .واسم خیلی قابل تعجبه.راستش تاحالا هیچ دختری نیومده طرفم که دوستم داشته باشه و الان که شما و خانم دلواپس و خانم لیلا گفتید هی دارم فکر میکنم من چیکار کردم که این دختر بهم علاقه مند شده یا اصلا از چی من خوشش اومده

ببینید سام این که میگم قسمت اعظم تحلیل و بر رسی دست شماست به این خاطر هست که مثلا شما گفتین پدرش دو خانم داشته !
    این یعنی چی ؟ یعنی اینکه مسلما توی زندگیش دچار تنش های شده بوده دچار کم بودهایی شده ( نظیر کم بود محبت از طرف اصلی ترین فرد مذکر در زندگیش = پدرش )

خب در این بین یک آقا با شرایط مناسب درک خوب تحصیلات بالا و.........با ایشون در تعامل قرار گرفته واینجاست که نا خود آگاه نیاز درونیش به حظور یک مرد محرک رفتار هایی مثل صحبت در مورد خانوادش و...........شده

سام گرامی دقت کن من نظرم اینه که بهت وابسته شده و عشق و علاقه ممکنه نباشه ! ( رابطه ای بر پایه وابستگی نه دلبستگی )

و در این باره باید تفکیک کنی که آیا کدام یک از موارد زیر حس ایشون به شماست

علاقه از نوع وابستگی
    علاقه از نوع دلبستگی
    علاقه از نوع دیدگاه حمایتی
    علاقه از نوع دید گاه دوستی
    علاقه از نوع دیدگاه و انگیزه ی حمایتی عاطفی و جنسیتی

درواقع گزینه ی آخره که میشه گفت طرف علاقه لازم برای ازدواج با مخاطبش رو داره
    تفکیک کن که حس خودتون در کدوم از بارم های فوق هماهنگی بیشتری داره ؟ ودر نهایت برداشت نسبی کن و با توجه به اون تصمیمی بگیر که باعث پشیمونی و شکست عاطفی هیچ کدوم ( به ویژه دختر ) نشه

بله حرف ماها جای تامل داره و باید مطمئن بشی که دوستت داره یانه ( علاقه از نوع دیدگاه و انگیزه ی حمایتی / عاطفی / و جنسیتی ) ؟

اما اینو ماها نمیتونیم بهت اطمینان بدیم چون فقط میتونیم روی اطلاعاتی که بهمون دادی مانور بدیم همین !

13. بالا | پست 113

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

رفتار این خانم نشانگر چیه؟
    سلام سام عزیز درمورد بخش اول صحبتت فقط میتونم بگم من خودم به این نتیجه رسیدم که ازدواج جوری نیست که بشه مثله سایر مسایل مثله درسو کارو شغل براش زمان خاصی مشخص کنی و برنامه ریزی براش داشته باشی و همش بستگی داره که نیمه گمشدت که باهات تفاهم داره سرراهت قرار بگیره و این یک مسله دو طرفس یک بخشیش دسته شماست و یک بخشیش دسته تقدیر. مثله این میمونه که شما با خودت بگی که مثلا در فلان زمان در فلان مکان برنامه ریزی میکنی که با شخص مدنظرت برخورد کنی درحالی که هر چی منتظر میشی اون شخص نمیاد . پس باید مرتب به اون مکان بری تا یه روزی با اون شخص روبه رو بشی و این دسته شما نیست که زمان تعیین کنی فقط با اینکار فرصتاتو میسوزونی و نیمه گمشدتو که ممکنه منتظرت باشه رو از دست میدی.
    خب برای اینکه نیمه گمشدتو تشخیص بدی باید باهاش حرف بزنی (به طور غیر مستقیم و نیازی نیست که از نظر عاطفی درگیر بشی ویا به اون شخص پیشنهاد بدی ) تو دراین زمینه مهارتت داری و میتونی به راحتی با افراد حرف بزنی و به طرز فکرشون پی ببری . ولی اینجور نباشه که وقتی مطمن شدی که اون شخص همون شخصیه که باهاش تفاهم داری رو به خاطر کارت و آرزوهات از دست بدی و بگی تا 30 سالگی بهش پیشنهاد نمیدی چون امادگیشو نداری . چون یک ازدواج غلط میتونه کل زندگی فرد رو عوض کنه و نابود کنه و تمام دستاورداتو به باد بده و یک ازدواج درست میتونه تورو صد پله جلوتر ببره و زودتر و سریعتر به اهدافت برسونه .

در رابطه با رفتار این خانم باید ببینی رفتارش با دیگر مردها و همکارانت چجوریه؟ آیا فقط با تو اینجور صمیمی میشه یا کلن شخصیت اجتماعی داره .( رو این زمینه بیشتر تحقیق کن و امتحانش کن مثلا میتونی یه ناهار همه همکاران خانم و اقا رو دعوت کنی به رستوران و برخوردشو با دیگر همکارانت هم چک کنی)
    البته به نظرم ازین فرصت استفادهه کن بدون اینکه مسله رو احساسی کنی ازهمون روش غیر مستقیم به افکارش و اهداف و آرزوهاش پی ببری اگرم فکر میکنی باهات تفاهم داره حتی به ازدواج باهاش هم میتونی بهش فکر کنی .
    ااینو یادت باشه این تو هسی که انتخاب میکنی که این شخصو میخای یا نه . (خودت مهمتری)
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

14. بالا | پست 114

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به نظرتون ممکنه ایشون فقط ویژگی که شما بهش معطوف بشین داشته باشه ؟ ( مثل کاریزماتیک )

یا اینکه به لحاظ اخلاقی علایق و عواطف با شما هماهنگ هست

بالاخره یکی از استانداردها در ازدواج هماهنگی احساسات هستش

15. بالا | پست 115

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

و چجوری میشه فهمید این 2 حالت کدومش امکانش بیشتره؟؟
    اگه ادم خجالتی و ترسو هست و یا اعتماد به نفسش کمه ممکنه بخواد شما برادرانه در کنارش باشید . که این امکانش کمه چون الان هیچکی به کسی به چشم برادر خواهری نگاه نمیکنه وقتی ادم خوشش از یکی بیاد تو نگاه اول هم این ممکنه ربطی به مدت آشنایی و ... نداره . درباره ی ازدواج و ... زندگی و... باهاش صحبت کنید ببینیم نظرش چیه؟

16. کاربران زیر از Leila.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 116

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببینید سام این که میگم قسمت اعظم تحلیل و بر رسی دست شماست به این خاطر هست که مثلا شما گفتین پدرش دو خانم داشته !
    این یعنی چی ؟ یعنی اینکه مسلما توی زندگیش دچار تنش های شده بوده دچار کم بودهایی شده ( نظیر کم بود محبت از طرف اصلی ترین فرد مذکر در زندگیش = پدرش )

خب در این بین یک آقا با شرایط مناسب درک خوب تحصیلات بالا و.........با ایشون در تعامل قرار گرفته واینجاست که نا خود آگاه نیاز درونیش به حظور یک مرد محرک رفتار هایی مثل صحبت در مورد خانوادش و...........شده

سام گرامی دقت کن من نظرم اینه که بهت وابسته شده و عشق و علاقه ممکنه نباشه ! ( رابطه ای بر پایه وابستگی نه دلبستگی )

و در این باره باید تفکیک کنی که آیا کدام یک از موارد زیر حس ایشون به شماست

علاقه از نوع وابستگی
    علاقه از نوع دلبستگی
    علاقه از نوع دیدگاه حمایتی
    علاقه از نوع دید گاه دوستی
    علاقه از نوع دیدگاه و انگیزه ی حمایتی عاطفی و جنسیتی

درواقع گزینه ی آخره که میشه گفت طرف علاقه لازم برای ازدواج با مخاطبش رو داره
    تفکیک کن که حس خودتون در کدوم از بارم های فوق هماهنگی بیشتری داره ؟ ودر نهایت برداشت نسبی کن و با توجه به اون تصمیمی بگیر که باعث پشیمونی و شکست عاطفی هیچ کدوم ( به ویژه دختر ) نشه

بله حرف ماها جای تامل داره و باید مطمئن بشی که دوستت داره یانه ( علاقه از نوع دیدگاه و انگیزه ی حمایتی / عاطفی / و جنسیتی ) ؟

اما اینو ماها نمیتونیم بهت اطمینان بدیم چون فقط میتونیم روی اطلاعاتی که بهمون دادی مانور بدیم همین !

وقتی در مورد باباش حرف میزد این نکته را هم میگفت که بابام حسابی هوامو داره و بهم محبت میکنه

چه رفتاری نشون میده که ایشون وابسته من شده؟

18. بالا | پست 117

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام سام عزیز درمورد بخش اول صحبتت فقط میتونم بگم من خودم به این نتیجه رسیدم که ازدواج جوری نیست که بشه مثله سایر مسایل مثله درسو کارو شغل براش زمان خاصی مشخص کنی و برنامه ریزی براش داشته باشی و همش بستگی داره که نیمه گمشدت که باهات تفاهم داره سرراهت قرار بگیره و این یک مسله دو طرفس یک بخشیش دسته شماست و یک بخشیش دسته تقدیر. مثله این میمونه که شما با خودت بگی که مثلا در فلان زمان در فلان مکان برنامه ریزی میکنی که با شخص مدنظرت برخورد کنی درحالی که هر چی منتظر میشی اون شخص نمیاد . پس باید مرتب به اون مکان بری تا یه روزی با اون شخص روبه رو بشی و این دسته شما نیست که زمان تعیین کنی فقط با اینکار فرصتاتو میسوزونی و نیمه گمشدتو که ممکنه منتظرت باشه رو از دست میدی.
    خب برای اینکه نیمه گمشدتو تشخیص بدی باید باهاش حرف بزنی (به طور غیر مستقیم و نیازی نیست که از نظر عاطفی درگیر بشی ویا به اون شخص پیشنهاد بدی ) تو دراین زمینه مهارتت داری و میتونی به راحتی با افراد حرف بزنی و به طرز فکرشون پی ببری . ولی اینجور نباشه که وقتی مطمن شدی که اون شخص همون شخصیه که باهاش تفاهم داری رو به خاطر کارت و آرزوهات از دست بدی و بگی تا 30 سالگی بهش پیشنهاد نمیدی چون امادگیشو نداری . چون یک ازدواج غلط میتونه کل زندگی فرد رو عوض کنه و نابود کنه و تمام دستاورداتو به باد بده و یک ازدواج درست میتونه تورو صد پله جلوتر ببره و زودتر و سریعتر به اهدافت برسونه .

در رابطه با رفتار این خانم باید ببینی رفتارش با دیگر مردها و همکارانت چجوریه؟ آیا فقط با تو اینجور صمیمی میشه یا کلن شخصیت اجتماعی داره .( رو این زمینه بیشتر تحقیق کن و امتحانش کن مثلا میتونی یه ناهار همه همکاران خانم و اقا رو دعوت کنی به رستوران و برخوردشو با دیگر همکارانت هم چک کنی)
    البته به نظرم ازین فرصت استفادهه کن بدون اینکه مسله رو احساسی کنی ازهمون روش غیر مستقیم به افکارش و اهداف و آرزوهاش پی ببری اگرم فکر میکنی باهات تفاهم داره حتی به ازدواج باهاش هم میتونی بهش فکر کنی .
    ااینو یادت باشه این تو هسی که انتخاب میکنی که این شخصو میخای یا نه . (خودت مهمتری)

سلام چرا ازدواج اینطوری نیست که بشه با محاسبه و آنالیز دقیق جلوش برد؟

ما الان داریم یه تئاتر کار میکنیم با من صمیمی تر از بقیه هستش ولی با بقیه هم صمیمی هستش

روش غیر مستقیم یعنی چجوری ؟؟؟

19. بالا | پست 118

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

به نظرتون ممکنه ایشون فقط ویژگی که شما بهش معطوف بشین داشته باشه ؟ ( مثل کاریزماتیک )

یا اینکه به لحاظ اخلاقی علایق و عواطف با شما هماهنگ هست

بالاخره یکی از استانداردها در ازدواج هماهنگی احساسات هستش
    این شباهت ها و تفاوت ها

1.هردو احساسی هستیم
    2.هردو شاد هستیم
    3.هردو فعال هستیم
    4.هردو عاشق بیرون رفتن و دورهمی

تفاوت :

من بسیار اهل هیجان هستم ولی او نه

من به شدت عاشق کارای ترسناک هستم مثل دیدن فیلم ترسناک یا شهربازی رفتن ولی او نه

حالا تفاوت خانوادگی بماند

فعلا تا این حد شناختمش

20. بالا | پست 119

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila.h نمایش پست ها
    اگه ادم خجالتی و ترسو هست و یا اعتماد به نفسش کمه ممکنه بخواد شما برادرانه در کنارش باشید . که این امکانش کمه چون الان هیچکی به کسی به چشم برادر خواهری نگاه نمیکنه وقتی ادم خوشش از یکی بیاد تو نگاه اول هم این ممکنه ربطی به مدت آشنایی و ... نداره . درباره ی ازدواج و ... زندگی و... باهاش صحبت کنید ببینیم نظرش چیه؟
    نه خیلی خجالتیه نه خیلی پررو من خیلی خیلی خیلی پررو تر از او هستم
    خوب این خوش اومدن چه علائمی داره

صحبت درباره زندگی و ازدواج یعنی چی بگم؟

21. بالا | پست 120

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    میزان امتیاز
    5

نه خیلی خجالتیه نه خیلی پررو من خیلی خیلی خیلی پررو تر از او هستم
    خوب این خوش اومدن چه علائمی داره

صحبت درباره زندگی و ازدواج یعنی چی بگم؟
    سعی میکنه با هر بهانه ای به شما نزدیک بشه و توی بحث ها با شما هم نظر بشه و از شما کمک بخواد یا خب از نگاه هاش مشخصه . اول باید مطمئن بشین که این دختر فقط با شما دراین حد صمیمیه و از اون دخترایی نیست که با همه پسرا همینجوریه و زود صمیمی میشه و اینکه بخواد با هر سری باشه و سواستفاده کنه . صحبت درباره ی زندگی مشترک یعنی مثلا بگین ازدواج خیلی خوبه باعث میشه زندگی نظم پیدا کنه و مادر به من اصرار میکنه که زن بگیر و ... تا نظرشو بگه بهتون

22. بالا | پست 121

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سعی میکنه با هر بهانه ای به شما نزدیک بشه و توی بحث ها با شما هم نظر بشه و از شما کمک بخواد یا خب از نگاه هاش مشخصه . اول باید مطمئن بشین که این دختر فقط با شما دراین حد صمیمیه و از اون دخترایی نیست که با همه پسرا همینجوریه و زود صمیمی میشه و اینکه بخواد با هر سری باشه و سواستفاده کنه . صحبت درباره ی زندگی مشترک یعنی مثلا بگین ازدواج خیلی خوبه باعث میشه زندگی نظم پیدا کنه و مادر به من اصرار میکنه که زن بگیر و ... تا نظرشو بگه بهتون
    واسه بحثای کاری پیام میده نه غیر کاری
    چجوری مطمئن بشم؟

23. بالا | پست 122

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

چجوری مطمئن بشم؟
    سلام
    اول یک تحقیق کن از خانواده اش
    ضمنا اگر اختلاف طبقاتی دارید بعدها به مشکل خواهید خورد اینکه شما را میخواهد یا نه مسلم هست که یک دختر نمی آید خودش پیشنهاد بده شما تحقیقاتت را بکن اگر فهمیدی گزینه مناسبی هست بعدش بگو به نظرم شما دختر موجه و خوبی هستید همین ببین واکنشش چی هست.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

24. بالا | پست 123

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    اول یک تحقیق کن از خانواده اش
    ضمنا اگر اختلاف طبقاتی دارید بعدها به مشکل خواهید خورد اینکه شما را میخواهد یا نه مسلم هست که یک دختر نمی آید خودش پیشنهاد بده شما تحقیقاتت را بکن اگر فهمیدی گزینه مناسبی هست بعدش بگو به نظرم شما دختر موجه و خوبی هستید همین ببین واکنشش چی هست.
    خب بالاخره یه رفتاری باید نشون بده که من متوجه بشم.
    مثل این میمونه برم تو خیابون یا اماکن عمومی هر دختری دیدم بگم زنم‌ میشی

25. بالا | پست 124

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    میزان امتیاز
    5

چجوری مطمئن بشم؟
    ببینین رفتارش با بقیه پسرا چجوریه؟ ادم پول پرستیه یانه

26. بالا | پست 125

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

چه رفتارهایی انجام داده که شما متوجه شدی منو دوس داره؟
    دوس داشتن شما به رفتار اون بستگی نداره.

چون وضعیت مالی خوبی داری به هر دختری بصورت عاطفی نزدیک بشی احتمال قبول کردنت بیش از 95 درصده.

همونجور که پسرا یه دختر خوشگلو راحت قبول میکنن و عاشقش میشن.

27. بالا | پست 126

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

قطعا عاشق نشدم

هیچ کاری نکردی فقط موقعیت مالی خوب داری، دلیلش فقط همینه.

شما چون دخترای زیادی اطرافت هستن شاید مثال دختر خوشگل برات عجیب باشه، اما پسرایی که زیاد با دخترا نبودن اگه در موقعیتی قرار بگیرن که یه دختر خوشگل همکارشون باشه احتمال عاشق شدنشون خیلی زیاده.

حالا این دختر همکار شما شده و شما چیزیو دارید که خیلی از دخترا خواهانشن تعجبی نداره عاشقتون بشه.
    ویرایش توسط Experience : 02-13-2020 در ساعت 05:18 PM

28. بالا | پست 127

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

فک کنم خودتم سُر خوردی

29. بالا | پست 128

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

... آیا فقط با تو اینجور صمیمی میشه یا کلن شخصیت اجتماعی داره ...
    آخه کلاً رو اینجوری مینویسن؟

تو فاز حرفای عاشقانه داشتم ادکلن میخوندمش

30. بالا | پست 129

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببینین رفتارش با بقیه پسرا چجوریه؟ ادم پول پرستیه یانه
    رفتارش با چند تا پسری که من دیدیم دوستانه در حد معمولی و اجتماعی

نمیدونم پول پرسته یا نه .مگه کسی هست پول پرست نباشه تو این دوره زمونه؟

31. بالا | پست 130

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    دوس داشتن شما به رفتار اون بستگی نداره.

چون وضعیت مالی خوبی داری به هر دختری بصورت عاطفی نزدیک بشی احتمال قبول کردنت بیش از 95 درصده.

همونجور که پسرا یه دختر خوشگلو راحت قبول میکنن و عاشقش میشن.

و چجوری متوجه شدی به دختره به صورت عاطفی نزدیک شدم؟؟؟

32. بالا | پست 131

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

هیچ کاری نکردی فقط موقعیت مالی خوب داری، دلیلش فقط همینه.

شما چون دخترای زیادی اطرافت هستن شاید مثال دختر خوشگل برات عجیب باشه، اما پسرایی که زیاد با دخترا نبودن اگه در موقعیتی قرار بگیرن که یه دختر خوشگل همکارشون باشه احتمال عاشق شدنشون خیلی زیاده.

حالا این دختر همکار شما شده و شما چیزیو دارید که خیلی از دخترا خواهانشن تعجبی نداره عاشقتون بشه.

یعنی به خاطر پولم؟؟

حالا از کجا معلوم دختره از من خوشش میاد؟؟

شاید من اشتباه فکر میکنم به خاطر بی تجربگیم؟

تاحالا یاد ندارم دختری ازم خوشش اومده باشه یا شایدم من گیج بودم متوجه نشدم

33. بالا | پست 132

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

فک کنم خودتم سُر خوردی

نه اینکه بگم عاشق شدم و اینا نه

ولی به عنوان یه تجربه برام جالبه .یکی از تجاربیه که تاحالا انجام ندادم و تو زندگیم نبوده

34. بالا | پست 133

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

و چجوری متوجه شدی به دختره به صورت عاطفی نزدیک شدم؟؟؟
    گفتی ازش بدم نمیاد.

این یعنی بهش احساس داری البته محتاطانه.

35. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 134

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

=====
    ======

اینو لطفا برام کاملا باز کنید
    متعارفش اینه که یه دختر مخصوصا اگه کم سن و سال باشه ترجیح میده با کسی قدم بزنه و گپ و گفت داشته باشه که دوسش داره

اما این تازه اول قضیه س و زمان معلوم میکنه ایا ایشون واقعا دوستتون داره و اگه داره انگیزش ازین دوست داشتن چیه!

این موضوع اختلاف طبقاتی که گفتی و مسایلی که این خانم داره یه مقدار شک هم ایجاد میکنه که شاید ایشون دنبال بهره کشی مادی از شما باشه و درواقع یجور خون اشام ذهن و روان باشه(که تو دین و عقیده ما مفصلا راجع بش صحبت شده و تاکید به شناسایی و طرد اینجور افراد!)

اینا همه حدس هستن و هیچ حکم قطعی نمیشه صادر کرد
    رفتار ظاهریش نشونه علاقه س اما هیچ ادمی رو نمیتونیم بشناسیم مگر اینکه مدتی باهاش مراوده و ارتباط داشته باشیم

پس بهترین کار اینه که فعلا ادامه بدین و سعی کنین از درونشو ذهنیاتش شناخت پیدا کنین

البته ۱۰ سال اختلاف سن خیلی جالب نیست اما اگه عشق واقعی دوطرفه باشه کاملا میشه ازین اختلاف سن چشم پوشی کرد

بازم میگم به رابطه زمان بدین
    زمان زمان زمان

اگه کفش شست پای شما رو بزنه یعنی که باید بندازینش کنار
    اما اگه انگشت کوچیک پاتونو بزنه یعنی میتونین بش فرصت بدین که جا باز کنه و با پای شما سازگار بشه

اگه کسی روز اول به چشمتون نامطلوب و غیرجذاب باشه یعنی که باید بندازینش کنار
    اما اگه بنظرتون نسبتا ادم خوبی بیاد یا کمی حتی به دلتون بشینه یعنی که میتونین زمان بدین بلکه شاید کیس مناسبی بود و علاقه شمام عمیقتر شد
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

37. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 135

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دیشب دختره بهم پیام داد که فردا میشه نیام تمرین تئاتر
    مامانم و اینا میخان برن خارج شهر گیر دادن منم برم

منم گفم موردی نیست تشریف ببرید .دوست ندارم پروژه من باعث بشه تفریح یه خانواده به هم بخوره

دختره اینطوری پیام گذاشته : اونا به خاطر من میخوان برن چون من اینروزا حالم خوب نیست و فقط به خاطر من میخان برن

من پرسیدم : چرا؟؟؟؟

دختره : کلان روزای خوبی ندارم

من : من صنگ صبور خیلی ها بودم اگه حس میکنی حرفام میتونه کمکی بکنه .سفره دلتو باز کن

دختره : مرسی که هستید .اگه خواستم حرف بزنم حتما بهتون میگم

39. بالا | پست 136

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

گفتی ازش بدم نمیاد.

این یعنی بهش احساس داری البته محتاطانه.

نمیدونم احساسه یا فقط خوش اومدن

40. بالا | پست 137

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

متعارفش اینه که یه دختر مخصوصا اگه کم سن و سال باشه ترجیح میده با کسی قدم بزنه و گپ و گفت داشته باشه که دوسش داره

اما این تازه اول قضیه س و زمان معلوم میکنه ایا ایشون واقعا دوستتون داره و اگه داره انگیزش ازین دوست داشتن چیه!

این موضوع اختلاف طبقاتی که گفتی و مسایلی که این خانم داره یه مقدار شک هم ایجاد میکنه که شاید ایشون دنبال بهره کشی مادی از شما باشه و درواقع یجور خون اشام ذهن و روان باشه(که تو دین و عقیده ما مفصلا راجع بش صحبت شده و تاکید به شناسایی و طرد اینجور افراد!)

اینا همه حدس هستن و هیچ حکم قطعی نمیشه صادر کرد
    رفتار ظاهریش نشونه علاقه س اما هیچ ادمی رو نمیتونیم بشناسیم مگر اینکه مدتی باهاش مراوده و ارتباط داشته باشیم

پس بهترین کار اینه که فعلا ادامه بدین و سعی کنین از درونشو ذهنیاتش شناخت پیدا کنین

البته ۱۰ سال اختلاف سن خیلی جالب نیست اما اگه عشق واقعی دوطرفه باشه کاملا میشه ازین اختلاف سن چشم پوشی کرد

بازم میگم به رابطه زمان بدین
    زمان زمان زمان

اگه کفش شست پای شما رو بزنه یعنی که باید بندازینش کنار
    اما اگه انگشت کوچیک پاتونو بزنه یعنی میتونین بش فرصت بدین که جا باز کنه و با پای شما سازگار بشه

اگه کسی روز اول به چشمتون نامطلوب و غیرجذاب باشه یعنی که باید بندازینش کنار
    اما اگه بنظرتون نسبتا ادم خوبی بیاد یا کمی حتی به دلتون بشینه یعنی که میتونین زمان بدین بلکه شاید کیس مناسبی بود و علاقه شمام عمیقتر شد

چجوری از دورنش و ذهنیاتش بشناسمش؟؟

زمان دادن یعنی چجوری ادامه بدم؟

41. بالا | پست 138

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

غیر مستقیم یعنی تااونجایی که میتونی بدون اینکه مسله رو احساسی کنی فعلن از طریق همین روابط همکاری به عقایدش پی ببری. همین کاری که الان داری انجام میدی روش غیر مستقیمه !!!
    ولی چون هر عدم تفاهمی بعد از ازدواج چندین برابر خودشو نشون میده پس باید از همه جنبه ها بررسیش کنی
    هر کدام از این موارد که میگم خیلی مهمه ولی یکسری ملاک ها تا حدی میشه نادیدش گرفت
    عقاید مذهبی مثل ( نماز، روزه، سیاست، حجاب(هم از روی عکسای پروفایلش میشه فهمید هم از روی تیپش مثلا ممکنه برای تو حجابش مهم باشه ولی اون همین که رفت یه کشور خارجی سریع حجابشو برمیداره)، محدوده روابط زن و مرد (منظورم تا چه حد آزادی رو برای خودش و طرف مقابل درنظر گرفته مثلا یه نفر با دست دادن مشکلی نداره ولی ممکنه تو باهاش مشکل داشته باشی، )

خانوادش ( مخصوصا اخلاق و رفتار مادرش خیلی مهمه چون مادر خیلی روی دختر تاثیر میزاره و جز جدایی ناپذیر زندگیتون محسوب میشه و معمولا دختر هم تا حدی شبیه مادرش میشه مخصوصا اگر با پدرش میانه ی خوبی نداشته باشه ) ببین از نظر اختلاف طبقاتی درسته که باید هم سطح باشن ولی گاهی یه نفر پولی که به دست اورده از راه نادرست باشه و وقتی رفتار خانوادشو ببینی متوجه میشه که خیلی بی فرهنگ هستن و برعکس یه نفر درسته که ممکنه سطح پایین تری نسبت به شما داشته باشه ولی با شخصیت و با فرهنگ رفتار میکنن. بیشتر به اخلاق و رفتار خانوادش دقت کن نه طلا و جواهرات و محل زندگیشون

برون گرا و درون گرا بودن اینکه چقدر میتونه تورو در مراسمای مختلف و مهمونی ها گردش ها و مسافرت ها همراهی کنه

البته یکسری مسایلم ملاک های دیگم باید دقت کنی مثلا دروغگویی، ولخرجی یا خساست، ...
    امضای ایشان

42. بالا | پست 139

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

آخه کلاً رو اینجوری مینویسن؟

تو فاز حرفای عاشقانه داشتم ادکلن میخوندمش
    من کلن رو دوس دارم اینجوری بنویسم اصلن دوست ندارم کلن رو کلا بنویسم
    فعلن
    امضای ایشان

43. بالا | پست 140

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

چجوری از دورنش و ذهنیاتش بشناسمش؟؟

زمان دادن یعنی چجوری ادامه بدم؟
    زمان بهترین کمک رو میکنه
    اما واسه اینکه به نتایج بهتری برسین بهتره که به حرفاشو محتوای جملاتش کاملا دقت کنین
    بعضی وقتا ضد و نقیضهایی از داخل جملات افراد بیرون میان که شخصیت اونا رو بی اونکه خودشون متوجه باشن معرفی میکنه

به موارد زیر به دید منفی نگاه کنین:

مظلوم نمایی و ذکر مصیبت از وضع خانواده و رفتارهایی که باهاش میشه

درخواستهای مادی از شما(مخصوصا درخواستهای نسبتا بالا)

بی توجهیش به دغدغه های شما و اینکه مدام سعی داشته باشه گفتگوها رو به سمت خودش بکشونه

.. و اینکه پرسیدین چجوری ادامه بدم؟
    بر همین روال که الان هست ادامه بدین یعنی گپ و گفتها و قدم زدنهای هرازگاهی

اما بنظرم بهتره فعلا تو شبکه های اجتماعی باهاش کانکت نشین
    مگر وقتی بطور نسبی ازش شناخت پیدا کنین
    بهرحال ممکنه مدرکی چیزی ازتون بگیره
    اسکرین شات و فوروارد و ازین جور داستانا که خودتون بهتر میدونین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

44. بالا | پست 141

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

منم گفم موردی نیست تشریف ببرید .دوست ندارم پروژه من باعث بشه تفریح یه خانواده به هم بخوره

دختره اینطوری پیام گذاشته : اونا به خاطر من میخوان برن چون من اینروزا حالم خوب نیست و فقط به خاطر من میخان برن

من : من صنگ صبور خیلی ها بودم اگه حس میکنی حرفام میتونه کمکی بکنه .سفره دلتو باز کن

این مورد هم نظر بدید

45. بالا | پست 142

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

وقتی در مورد باباش حرف میزد این نکته را هم میگفت که بابام حسابی هوامو داره و بهم محبت میکنه

چه رفتاری نشون میده که ایشون وابسته من شده؟
    سلام

یه تیتر از پست قبلیمو که شما توی اولین نقل قلی که ازتون گرفتم نسبت به همون تیتر واکنش بیان داشتین رو مطرح میکنم

گفته بودم که نظرمن صرفا علاقه ( با برداشت عمومیت شده ( عشق ) ایشون به شمانیست * بلکه میتونه نوعی تخلیه فشار احساسی باشه

اما چطور؟

گفته بودین والدین این دختر خانم طلاق گرفتن و من گفتم خب مُسَلماً توی چنین شرایطی ( طلاق پدر و مادرش) ممکنه پدرش در روند وظایف پدری و مسئولیت های پدرانه قصور کرده باشه !
    گفتم که عدم دریافت محبت ممکنه باعث شده ایشون صرفا به خاطر کم بود هایی که در بستر زندگیش احساس کرده الان که یک مرد رو دیده واز هر لحاظ کیفیت جنتلمن بودن رو داره در برابرش رفتارهایی بروز بده که به اشتباه علاقه ( عشقی ) تعبیر شه
    درحالی که توی ذهن ایشون شما فقط حالت یک منجی رو دارین( علاقه از نوع دید گاه حمایتی )

چرا؟ چون ایشون بحث درباره مسائلی کرده که هر مخاطبی در برابر این دست سخن ها حالت حمایتی و دفاعی برای بیان کننده میگیره

اگر بخوای این حرف این دختر خانم رو از لحاظ روانشناختی به تحلیل بکشی : این طورهست که رفتار و گفتار این دختر خانم نشان دهنده نیاز ایشون به تکیه گاه حمایتی هست

قبلا هم بهتون گفتم بایدسعی کنید با ابزار های موجود که در اختیار شماست با کنش های گوناگون بتونی حس ایشون رو نسبت به خودتون محک بزنید درسته مشخصه علاقه داره و تاحدی براتون روشن کردم ممکنه علاقه از دیدگاه حمایتی باشه اما خودتون هم باید تو این زمینه تلاش کنید

در مورد اینکه گفته بابام حسابی هوامو داره خب ! داشته از واکنش انکاری استفاده میکرده ! اولش نوع نیازش در حرفش مشخص شد ( نیاز به تکیه گاه حمایتی ) و بعد در ضمیر ناخودآگاهش از اینکه شما متوجه بشین کم بود اصلیش چیه ( سوء محبت از طرف پدرش ) مکانیزم انکاری رو در پیش گرفت

البته این رفتارها حالت های غیر ارادی داره و در حیطه اراده فرد نیستند
    مثل یه نوزاد که وقتی گرسنه بشه گریه میکنه

این شباهت ها و تفاوت ها

1.هردو احساسی هستیم
    2.هردو شاد هستیم
    3.هردو فعال هستیم
    4.هردو عاشق بیرون رفتن و دورهمی

تفاوت :

من بسیار اهل هیجان هستم ولی او نه

من به شدت عاشق کارای ترسناک هستم مثل دیدن فیلم ترسناک یا شهربازی رفتن ولی او نه

حالا تفاوت خانوادگی بماند

فعلا تا این حد شناختمش

با توجه به گزارسات شما در پست فوق شما دونفر میتونید برای هم کاندید مناسبی باشین ( برای ازدواج )

چون اولین گزینه که مطرح کردین خودش یکی از شاخص های مهم در ازدواج هست ( هم سان بودن احساسات )

مابقی موارد که تو ضیح دادین جزئیات اخلاقیه که مهم نیست
    ویرایش توسط Saltanat : 02-15-2020 در ساعت 12:29 AM

46. بالا | پست 143

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلطنت@
    eli2@
    delvapas2000@
    Experience@
    Leila.h@

47. بالا | پست 144

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلطنت@
    eli2@
    delvapas2000@
    Experience@
    Leila.h@
    ...........

48. بالا | پست 145

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلطنت@
    eli2@
    delvapas2000@
    Experience@
    Leila.h@
    تو این زمینه نظر شخصیم اینه تو هنوز این دخترو نمیشناسی ، حتی نمیدونی چقدر باهاش تفاهم داری، اونم تورو درست نمیشناسه، در نتیجه به این سرعت نمیتونی به غم و ناراحتیش پی ببری ، اگر تو یواش یواش پیش بری اونم اسرارشو بهت میگه ،
    به نظرم تا زمانی که درست نشناختیش از جزییات زندگیش باخبر نشی برات بهتره، مگر اینکه خودش برات تعریف کنه مشکلی نداره، ولی تو سعی کن محتاطانه تر رفتار کنی تا اگر فهمیدی باهاش تفاهم نداری بتونی عاقلانه رفتار کنی، چون میدونم پسرحساسی هسی واسه همین میگم یهویی وابسته نشی بعدن دچار غصه بشی
    تا الانم خوب پیش رفتی
    امضای ایشان

49. بالا | پست 146

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

مثال برات میزنم مثلا من اول بررسی میکنم که عقاید مذهبیش به چه صورته اگر بدونم مثلا از روابط آزاد خوشش میاد همون اول تو ذهنم خطش میرنم حالا اگر خودش بیاد دردو دل کنه مثلن فلان مشکلو داره من راهنماییش میکنم ولی فکر مثلن ازدواج باهاش ندارم البته این مثال بود زدم حالا دیگه بستگی به ملاک های اصلیت داره، پس اول تکلیف خط قرمزاتو مشخص کن بعد به بقیه ملاکات بپرداز
    ویرایش توسط eli2 : 02-15-2020 در ساعت 08:03 AM
    امضای ایشان

50. بالا | پست 147

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام

یه تیتر از پست قبلیمو که شما توی اولین نقل قلی که ازتون گرفتم نسبت به همون تیتر واکنش بیان داشتین رو مطرح میکنم

گفته بودم که نظرمن صرفا علاقه ( با برداشت عمومیت شده ( عشق ) ایشون به شمانیست * بلکه میتونه نوعی تخلیه فشار احساسی باشه

اما چطور؟

گفته بودین والدین این دختر خانم طلاق گرفتن و من گفتم خب مُسَلماً توی چنین شرایطی ( طلاق پدر و مادرش) ممکنه پدرش در روند وظایف پدری و مسئولیت های پدرانه قصور کرده باشه !
    گفتم که عدم دریافت محبت ممکنه باعث شده ایشون صرفا به خاطر کم بود هایی که در بستر زندگیش احساس کرده الان که یک مرد رو دیده واز هر لحاظ کیفیت جنتلمن بودن رو داره در برابرش رفتارهایی بروز بده که به اشتباه علاقه ( عشقی ) تعبیر شه
    درحالی که توی ذهن ایشون شما فقط حالت یک منجی رو دارین( علاقه از نوع دید گاه حمایتی )

چرا؟ چون ایشون بحث درباره مسائلی کرده که هر مخاطبی در برابر این دست سخن ها حالت حمایتی و دفاعی برای بیان کننده میگیره

اگر بخوای این حرف این دختر خانم رو از لحاظ روانشناختی به تحلیل بکشی : این طورهست که رفتار و گفتار این دختر خانم نشان دهنده نیاز ایشون به تکیه گاه حمایتی هست

قبلا هم بهتون گفتم بایدسعی کنید با ابزار های موجود که در اختیار شماست با کنش های گوناگون بتونی حس ایشون رو نسبت به خودتون محک بزنید درسته مشخصه علاقه داره و تاحدی براتون روشن کردم ممکنه علاقه از دیدگاه حمایتی باشه اما خودتون هم باید تو این زمینه تلاش کنید

در مورد اینکه گفته بابام حسابی هوامو داره خب ! داشته از واکنش انکاری استفاده میکرده ! اولش نوع نیازش در حرفش مشخص شد ( نیاز به تکیه گاه حمایتی ) و بعد در ضمیر ناخودآگاهش از اینکه شما متوجه بشین کم بود اصلیش چیه ( سوء محبت از طرف پدرش ) مکانیزم انکاری رو در پیش گرفت

البته این رفتارها حالت های غیر ارادی داره و در حیطه اراده فرد نیستند
    مثل یه نوزاد که وقتی گرسنه بشه گریه میکنه

با توجه به گزارسات شما در پست فوق شما دونفر میتونید برای هم کاندید مناسبی باشین ( برای ازدواج )

چون اولین گزینه که مطرح کردین خودش یکی از شاخص های مهم در ازدواج هست ( هم سان بودن احساسات )

مابقی موارد که تو ضیح دادین جزئیات اخلاقیه که مهم نیست

نه والدین این دختر طلاق نگرفتن
    ولی پدرش 2 تا زن داره
    البته فک نمیکنم ماجرام با این دختر جدی بشه چون 10 سال تفاوت سنی مسئله کوچیکی نیست
    از اونور من تنها فرزند خانوادم هستم و خیلی رو من زوم هستش که بالاخره کی ازدواج میکنم و با کی ازدواج میکنم پس نمیخوام همسرم از همسرای پسر خاله پسر دایی پسر عمو پسر عمه کمتر باشه

البته انصافا اگه مبنا را بزاریم خوشگلی .از همشون یه سر و گردن بالاتره

ولی اگه بخوایم بحث مالی و خانواده را پیش بکشیم یکم تردید به وجود میاد

ولی از اونور خب این دختر هستش الان تو زندگی کاری من و هفته ای 3 روز و جمعا 12 ساعت میبینمش شایدم بیشتر از اونور احساس نیاز عاطفی و جنسی

و یه جورایی انگار وارد یه رینگ شدم که باید مبارزه کنم

یا باید خودمو ول کنم در ارتباط با این دختر هرچی خوش آید پیش آید را در بر بگیرم

یا برم تو قلعه ای که خیلی بود داخلش بودم

51. بالا | پست 148

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تو این زمینه نظر شخصیم اینه تو هنوز این دخترو نمیشناسی ، حتی نمیدونی چقدر باهاش تفاهم داری، اونم تورو درست نمیشناسه، در نتیجه به این سرعت نمیتونی به غم و ناراحتیش پی ببری ، اگر تو یواش یواش پیش بری اونم اسرارشو بهت میگه ،
    به نظرم تا زمانی که درست نشناختیش از جزییات زندگیش باخبر نشی برات بهتره، مگر اینکه خودش برات تعریف کنه مشکلی نداره، ولی تو سعی کن محتاطانه تر رفتار کنی تا اگر فهمیدی باهاش تفاهم نداری بتونی عاقلانه رفتار کنی، چون میدونم پسرحساسی هسی واسه همین میگم یهویی وابسته نشی بعدن دچار غصه بشی
    تا الانم خوب پیش رفتی
    به نظرم بیش از این خودمونی شدن آلارم اخطار میده بهم
    چون 2 تا موضوع ییش میاد

1.دختره وابستم میشه و تو خیالش کلی فکر میکنه

2.دختره میگه این پسره چقدر زود خودمونی شد و ازم فاصله میگیره که باعث میشه من سبک بشم

پس فک میکنم بهترین روش با همین فرمون جلو رفتنه نظر شما چیه؟؟

ساده تر بخوام بگم بیام از حیله قدیمی پسرونه استفاده کنم .یعنی اینکه بزارم او بیاد جلو نه من برم جلو

52. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 149

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مثال برات میزنم مثلا من اول بررسی میکنم که عقاید مذهبیش به چه صورته اگر بدونم مثلا از روابط آزاد خوشش میاد همون اول تو ذهنم خطش میرنم حالا اگر خودش بیاد دردو دل کنه مثلن فلان مشکلو داره من راهنماییش میکنم ولی فکر مثلن ازدواج باهاش ندارم البته این مثال بود زدم حالا دیگه بستگی به ملاک های اصلیت داره، پس اول تکلیف خط قرمزاتو مشخص کن بعد به بقیه ملاکات بپرداز
    یه زمانی خیلی خط قرمز داشتم ولی الان کمتر شده
    از نظر مذهبی عقایدش برام مهم نیست که البته اینطوری که فکر میکنم مثل خودمه عقایدش

ولی شاید مهم ترین خط قرمزم اینه که اولین مرد زندگیش باشم که اینم .............نمیدونم شاید به افسانه ها پیوسته پیدا کردن چنین دختری

یه جورایی انگار خودمو قرنطینه کرده بودم برا چیزی که ممکنه اصلا وجود نداشته باشه

54. بالا | پست 150

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

...........
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 3 از 4 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)